Vaše ohlasy

Dobrý deň, je to výborná stránka . Ani som nevedela že existuje. Odteraz už každý nález prípadne stratu budem riešiť touto cestou . Keď sa pri strate nájde poctivý nálezca , alebo môže človek potešiť niekoho kto stratil vzácnu , potrebnú alebo srdcu milú vec tým že ju nájde a vráti majiteľovi , je to dobrý pocit. Ďakujem že fungujete.
Slávka
Som veľmi rada, že takáto stránka existuje a pomáhate ostatným i touto cestou. Ja som našla mačiatko a po uverejnení oznamu sa mi ozval majiteľ a prišiel si preň. Želám Vám veľa úspechov a nech máte veľa klientov, ktorým pomôžete tak, ako ste pomohli mne a aj jednej malej zvieracej dušičke.
Martina M.
Služba ktorú poskytujete je skvelá, lebo má človek pocit, že urobil čo mohol, dal vedieť okoliu, kde môže nájdenú vec vrátiť. Takže určite Vašu službu podporujem a s radosťou doporučím.
Katka F.
Stratená vec sa ku mne dostala aj keď nie vďaka Vašej stránke. Ale aj napriek tomu som rada že táto stránka existuje a pomáha ľuďom dostať sa k svoji strateným veciam. Ďakujem že ste.
Zdenka T.
Aj keď som tomu moc neveril, vďaka vašej stránke či aplikácii sa prihlásil šťastný majiteľ kľúčov asi po štyroch dňoch a kľúče som mu dal. Už niečo pamätám, kedysi boli "straty a nálezy", dnes vďaka internetu je to možno jednoduchšie. A vďaka Vašej stránke. Prajem kolektívu Nalezisko.sk všetko dobre a pekný deň Vám všetkým.
Jaroslav
Dobrý deň, môjho papagája sa podarilo chytit a práve vďaka službe nalezisko.sk sa dostal ku mne. Aj keď som neveril, že sa to podarí. Chytal som sa každej slamky a vyplatilo sa. Super služba a dúfam, že sa o nej dozvie čo najviac ľudí. Ešte raz vďaka.
Peter
Nalezisko.sk je extrémne užitočná vec a psychicky nejako tak pomôže človeku presvedčiť sa, že urobil naozaj všetko čo je v jeho silách. Mňa to podnietilo k intenzívnemu hľadaniu a našla som vec sama.
Mariana
Ďakujem, že takúto službu poskytujete. Našiel som Vás náhodou, pri riešení môjho nešťastia. Viac Vás treba propagovať, k čomu určite prispejem aspoň zmienkou o Vás medzi kolegami a známymi. Nikto nevie, kedy Vás bude potrebovať.
Oto
Upřímné poděkování posílám na tři strany:
spolucestujícím z rychlíku do Dubnice (Trenčína), kteří mi vrátili zapomenutý objektiv v kupé, autorům stránky NALEZISKO.SK - bez její existence by se nedal navázat kontakt a také všem těm pracovníkům Železnic SR, kteří ochotně pomáhali při hledání věci na trase vlaku ze Žiliny do Trenčína.

Jednoznačně doporučuji uvést oznámení o existenci stránky NALEZISKO.SK jako prvotní možnosti při hledání ztracených věcí - ve VŠECH DRUZÍCH hromadné dopravy (vlakoví průvodci, informační bulletiny, zákaznická centra pro cestující ap.).
Vděčný důchodce - fotoamatér ze Žiliny
Veľmi som vám vďačný, lebo poctivá nálezkyňa našla práve môj inzerát cez vašu stránku a zavolala nám. Papagáj zletel zo stromu k nám na ruku! VEĽMI VÁM ĎAKUJEME!
Stano a Mirka
Ďakujem pekne za Vaše služby. V budúcnosti ich budem tiež používať, ale budem radšej, keď ja budem nálezcom a urobím radosť druhým.
Elena I.
Ďakujem, som rada, že múdry človek vynašiel túto skvelú stránku, vec sa našla.
Bea K.
Aj keď som doklady nenašla cez vašu inzerciu, aj tak som vám vďačná za funkčnosť stránky a možnosť obrátiť sa na pomoc skrze ňu. Keď som hľadala v nepríjemnej situácii, potešilo ma, že existujete. Už som dala info o vás aj ďalším ľudom. Prajem veľa štastne vyriešených prípadov prostredníctvom stránky Nalezisko.sk.
Jana H.
Som veľmi rada, že webstránka zameraná na straty a nálezy vznikla, je to určite výborná možnosť ako pomôcť vrátiť vec pri náleze alebo ako sa popýtať pri strate. Nahlasovala som u Vás aj sestrinu stratenú koženú bundu, tá sa ešte nenašla, ale verím, že v budúcnosti môže tento portál opäť pomôcť.
Petra K.
Stratená vec sa našla a hoci bez vášho portálu, určite je to skvelá služba, ktorú by malo využívať viacej ľudí.
Anton T.
Stránka Strát a nálezov je výborná. Dáva postihnutému nádej, že po zverejnení straty čestný človek-nálezca bude vedieť, komu patrí nájdená vec, zvieratko, hocičo... Vďaka tejto stránke v prípade cenného nálezu budem vedieť, kde ho mám zverejniť. Lebo ľudskosť musí vždy zostať na prvom mieste.
Leitmanová D.
Pokladám Vaše služby pre takých zábudlivých, resp.roztržitých ľudí ako ja za vynikajúce a prospešné. Touto cestou Vám srdečne ďakujem za všetkých ako som ja.
Husková
Našla som kľúče od auta a dnes odovzdala šťastnej majiteľke. Uviedla, že hneď ako zadala stratu kľúčov, spárovalo ju to s mojim odkazom o náleze. Takto nejak som si predstavovala fungovanie tejto stránky. Super služba.
Madejova D.
Je to výborná stránka. Dúfam, že mnohým ste pomohli. Veľa zdaru.
Lisackova O.
S veľkou radosťou Vám chcem dať na vedomie, že som si včera prevzala od poctivých nálezcov môj fotoaparát. Stále sú medzi nami charakterní ľudia! Dobro je vždy silnejsie ako Zlo, aj keď to v realite možno tak nevyzerá. Chcem sa Vám veľmi poďakovať, že svojou webovou stránkou umožňujete šíreniu Dobra, komunitnému cíteniu, myšlienkam ľudskej vzájomnosti, prepojenosti a pomoci. Prajem Vám veľa úspechov, síl a radosti z toho, čo robíte!
Číčelová B.
Radi privítame Váš názor, otázku či nápad k nášmu webu, určite nám napíšte na info@nalezisko.sk.